Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Borç Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,121
2,881
113
Arkadaşlar Eskişehir 'de yaşıyorum bu iddaa'ya fazla yüklenmemden dolayı eski çalıştığım yerden birinden ilk olarak 10 bin TL ye kadar borç aldım ardından ise o borç 45 bin oldu yani toplamda 45 bin TL gönderdi kredi kartında çektiği için 90 bin ödeyeceksin dedi bende aldığım paraların hepsini kaybettim zamanında ödeyemedim maalesef.
şimdi diyor ki seni tefeciye verdim o senden söke söke alır diyor iş benden çıktı diyor sizce bu doğru mudur senet falan yapmadım ama yinede şüphelendim

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,590
17,603
113
Arkadaşlar Eskişehir 'de yaşıyorum bu iddaa'ya fazla yüklenmemden dolayı eski çalıştığım yerden birinden ilk olarak 10 bin TL ye kadar borç aldım ardından ise o borç 45 bin oldu yani toplamda 45 bin TL gönderdi kredi kartında çektiği için 90 bin ödeyeceksin dedi bende aldığım paraların hepsini kaybettim zamanında ödeyemedim maalesef.
şimdi diyor ki seni tefeciye verdim o senden söke söke alır diyor iş benden çıktı diyor sizce bu doğru mudur senet falan yapmadım ama yinede şüphelendim
45 bin lirayı ayarla ver adama mevzu kapansın kem küm ederse koy kafayı kafayı hayırdır aw

oca1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
57
28
parayı sana gönderirken açıklamaya borç yazmadıysa hukuki olarak bile talep edemez tefeciyle bu olayın zaten alakası yok

oca1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
57
28
45 bin komple nakit avans çekmiş olsa bile en baba 3-4k nakit avans faizi çıkar düz 50k de 90k ne alaka onu da anlamadım

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,011
38,870
113
Su konuyu acarken yuzun kizarmaliydi bnce

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,833
5,780
113
Doğrudur yapabilirler

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,988
2,702
113
Bu herif etkinlik açıp 20-30 lirayı bile göndermeyen değil mi kim buna 45k verir akıl almaz olay, başına ne gelirse gelsin hak ediyor

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,121
2,881
113
parayı sana gönderirken açıklamaya borç yazmadıysa hukuki olarak bile talep edemez tefeciyle bu olayın zaten alakası yok
Açıklam
Açıklamaya borç yazmamış hiç şimdi baktım birde ben parayı tefeciden almadım eski çalıştığım yerden bir iş arkadaşından aldım zamanında ödemedim diye sürekli borç istedim diye böyle dedi tefeciye verse bile tefeci ne akla hizmetle benden alacak onu da cözemedim de işte biraz kafam bulandı çünkü olaydan 1 hafta önce son miktarı aldıktan sonra bundan beni 2 adam bir yerde sormuşlar babamın eski bir dükkanında tabi bu iş arkadası o dükkanı Instagram dan biliyordu

habisrwy

.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,611
2,543
113
ağa bizim cevremizde 100 tl istesek vermezler o nasil bi arkadaş oyle

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
604
234
43
Kimse bı sikimi yapamaz ...

Benim çeşitli insanlardan yuzbini gecik borcum var .sana söylenen bir çok şeyi bana da söylediler .rahat ol

balalo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,461
929
113
sen yazışmaları tut tehdit niteliğinde savcılığa git bence yoksa o tefeci sağlamsa 90na dua edersin

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,253
4,361
113
Tefecinin kim olduğuna bağlı Binali abiye verdiyse şipşak Recai alır senden parayı

Mülayim6060

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,410
1,690
113
Açıklam

Açıklamaya borç yazmamış hiç şimdi baktım birde ben parayı tefeciden almadım eski çalıştığım yerden bir iş arkadaşından aldım zamanında ödemedim diye sürekli borç istedim diye böyle dedi tefeciye verse bile tefeci ne akla hizmetle benden alacak onu da cözemedim dim de işte biraz kafam ü olaydan 1 hafta önce son miktarı aldıktan sonra bundan beni 2 adam bir yerde sormuşlar babamın eski bir dükkanında tabi bu iş arkadası o dükkanı Instagram dan biliyordu
Tefeci o parayı alamazsa seni topuklarından vurur haberin olsun gerçekten verdiyse sıkıntılı bi durum. Borcunu kapatmaya bak

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,996
1,277
113
x31 katı çevrimle hardcore saplarlar sende nirvanada bırakırsın..

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,937
5,123
113
Büyük ihtimalle tefeciye devir etmiştir senden alır üstünden biraz komisyon alıp kalanı adama verir ara sokaklardan gitme eve direk caddeden git

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
604
234
43
La korkutmayin adamı ne alaka borcum yok dersin olay biter tefeci gelse elinde senet mı var sepet mı de.sende başka tefeci tut bana 500.000 borcu var de. Ula ne mantıksız konuşuyonuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...